Jata Negara Jabatan Insolvensi Malaysia (MdI)

Direktori Jabatan Insolvensi Malaysia (MdI)

Direktori MdI

Bahagian Perakaunan

1

LAU KAR WOH

...
Jawatan
Pengarah
No. Telefon
03-8885 1363
E-mel
laukw@mdi.gov.my

AHMAD AFENDI BIN MOHAMAD ISA

...
Jawatan
Timbalan Pengarah
No. Telefon
03-8885 1366
E-mel
afendi.isa@mdi.gov.my

Suzana Binti Rakiman

...
Jawatan
Penolong Pengarah
No. Telefon
03-8885 1346
E-mel
suzana.rakiman@mdi.gov.my
Gelaran Nama Jawatan No. Telefon Alamat Emel
Gelaran Nama Jawatan No. Telefon Alamat Emel
AHMAD AFENDI BIN MOHAMAD ISA Timbalan Pengarah 03-8885 1366 afendi.isa@mdi.gov.my
Suzana Binti Rakiman Penolong Pengarah 03-8885 1346 suzana.rakiman@mdi.gov.my

Unit Terimaan

NOR AZILA BINTI RAMLI

...
Jawatan
Penolong Akauntan
No. Telefon
03-8885 1368
E-mel
azila@mdi.gov.my

Siti Aishah binti A Rahman

...
Jawatan
Penolong Akauntan
No. Telefon
03-8885 1372
E-mel
siti.rahman@mdi.gov.my

Rosliana Binti Mohamed Ali

...
Jawatan
Penolong Akauntan
No. Telefon
03-8885 1020
E-mel
rosliana.ali@mdi.gov.my

NURUL NADIAH BINTI ROSLI

...
Jawatan
Penolong Akauntan
No. Telefon
03-8885 1373
E-mel
nadiah.rosli@mdi.gov.my

RUHAIDA BINTI MASRUN

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (Kew)
No. Telefon
03-8885 1381
E-mel
ruhaida.masrun@mdi.gov.my

Unit Perundingan

Mat Sahrom bin Tamat

...
Jawatan
Penolong Akauntan Kanan
No. Telefon
03-8885 1369
E-mel
sahrom.tamat@mdi.gov.my

Siti Norhafizah binti Abd Hamid

...
Jawatan
Penolong Akauntan Kanan
No. Telefon
03-8885 1165
E-mel
norhafizah.hamid@mdi.gov.my

Unit Amanah

NUR IZZAH NADIAH BINTI NGAH

...
Jawatan
Akauntan
No. Telefon
03-8885 1344
E-mel
nurizzah@mdi.gov.my

NORLIZA BINTI SULONG

...
Jawatan
Penolong Akauntan
No. Telefon
03-8885 1388
E-mel
norliza.sulong@mdi.gov.my

DIANA BINTI PAJOH

...
Jawatan
Penolong Akauntan
No. Telefon
03-8885 1352
E-mel
diana.pajoh@mdi.gov.my

ALIFF BIN ASARI

...
Jawatan
Penolong Akauntan
No. Telefon
03-8885 1347
E-mel
aliff.asari@mdi.gov.my

Norchaya Binti Ariff

...
Jawatan
Penolong Akauntan
No. Telefon
03-8885 1025
E-mel
norchaya.ariff@mdi.gov.my

Nor Asikin Binti Anuar

...
Jawatan
Pembantu Akauntan
No. Telefon
03-8885 1387
E-mel
asikin.anuar@mdi.gov.my

Unit Pentadbiran

Zaila binti Hassan

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1932
E-mel
zaila.hassan@mdi.gov.my

Suriati Binti Ghafar

...
Jawatan
Pembantu Operasi
No. Telefon
03-8885 1389
E-mel
suriati.ghafar@mdi.gov.my