Jata Negara Jabatan Insolvensi Malaysia (MdI)

Direktori Jabatan Insolvensi Malaysia (MdI)

Direktori MdI

Bahagian Khidmat Pengurusan

DR. SALLEHUDDIN BIN MOHD NOOR

...
Jawatan
Pengarah
No. Telefon
03-8885 1091
E-mel
sallehuddin.noor@mdi.gov.my
Gelaran Nama Jawatan No. Telefon Alamat Emel
Gelaran Nama Jawatan No. Telefon Alamat Emel

Seksyen Khidmat Pengurusan

Amirrul Iqram bin Aidil Fitri

...
Jawatan
Penolong Pengarah Kanan
No. Telefon
03-8885 1256
E-mel
iqram.fitri@mdi.gov.my

Unit Pengurusan Dan Sumber Manusia

Sarimah Binti Mohamad

...
Jawatan
Penolong Pegawai Tadbir Kanan
No. Telefon
03-8885 1934
E-mel
sarimah.mohamad@mdi.gov.my

FARIDAH BINTI ARIPIN

...
Jawatan
Ketua Pembantu Tadbir
No. Telefon
038-885 1996
E-mel
faridah.aripin@mdi.gov.my

MUSHADI BIN MOHAMAD

...
Jawatan
Ketua Pembantu Tadbir
No. Telefon
03-8885 1268
E-mel
mushadi.mohamad@mdi.gov.my

Isla Elysa binti Bahari

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1966
E-mel
elysa.bahari@mdi.gov.my

NURUL SYARHANA BINTI AZMI

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1983
E-mel
syarhana.azmi@mdi.gov.my

Mariani binti Rajab

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1982
E-mel
mariani.rajab@mdi.gov.my

Kamisah Binti Abu Bakar

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1299
E-mel
kamisah.bakar@mdi.gov.my

NORDIANA BINTI NORDIN

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1301
E-mel
diana.nordin@mdi.gov.my

Norwati binti Lias @ Ismawin

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1298
E-mel
norwati.lias@mdi.gov.my

Siti Razwiya Binti Rahmat

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1296
E-mel
siti.rahmat@mdi.gov.my

Munirah Binti Hanafiah @ Abdul Fatah

...
Jawatan
Pembantu Tabdir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1284
E-mel
munirah.hanafiah@mdi.gov.my

Siti Hajar binti Shahwari

...
Jawatan
Pembantu Tadbir P/O
No. Telefon
03-8885 1005
E-mel
hajar.shahwari@mdi.gov.my

Nurul Ashikin binti Abd Rahman

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1255
E-mel
nurul.rahman@mdi.gov.my

LUQMAN HANIF BIN ISMAHAJI

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1276
E-mel
luqman.ismahaji@mdi.gov.my

CATHERINE BINTI BILTIN

...
Jawatan
Pembantu Tabdir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1930
E-mel
catherine.biltin@mdi.gov.my

Unit Pentadbiran

[ KOSONG ]

...
Jawatan
Penolong Pegawai Tadbir Kanan
No. Telefon
03-8885 1265
E-mel
[ KOSONG ]

NORAZLIN BINTI BAHARUDIN

...
Jawatan
Ketua Pembantu Tadbir
No. Telefon
03-8885 1262
E-mel
norazlin.baharudin@mdi.gov.my

NOOR MAIZURA BINTI MOHAMMAD AZIT

...
Jawatan
Pembantu Tabdir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1918
E-mel
maizura.azit@mdi.gov.my

MOHD NAIEEM BIN MOHD SABRY

...
Jawatan
Pembantu Tabdir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1263
E-mel
naieem.sabry@mdi.gov.my

SITI AZIERA IZIATI BINTI ABU BAKAR

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1264
E-mel
aziera.bakar@mdi.gov.my

Siti Muyassarah Binti Yahaya

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1266
E-mel
muyassarah.yahaya@mdi.gov.my

Noor Fairuz Binti Ghazali

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1988
E-mel
fairuz.ghazali@mdi.gov.my

Mohd Hafiz bin Jaafar

...
Jawatan
Penghantar Notis
No. Telefon
03-8885 1878
E-mel
hafiz.jaafar@mdi.gov.my

Zuhairi Bin Johari

...
Jawatan
Pembantu Operasi
No. Telefon
03-8885 1838
E-mel
zuhairi.johari@mdi.gov.my

Siti Noriah Binti Mohamed Ali

...
Jawatan
Pembantu Operasi
No. Telefon
03-8885 1980
E-mel
noriah.ali@mdi.gov.my

RABIATUL ADAWIYYAH BINTI HANAFIAH

...
Jawatan
Pembantu Operasi
No. Telefon
03-8885 1901
E-mel
adawiyyah.hanafiah@mdi.gov.my

Hanafiah bin Dahinan

...
Jawatan
Pembantu Operasi
No. Telefon
03-8885 1878
E-mel
hanafiah.dahinan@mdi.gov.my

Ismail Bin Abdul Hamid

...
Jawatan
Pemandu
No. Telefon
03-8885 1878
E-mel
ismail.hamid@mdi.gov.my

Mohamed Rafie bin Zolkapli

...
Jawatan
Pemandu
No. Telefon
03-8885 1878
E-mel
rafie.zolkapli@mdi.gov.my

Unit Aset Dan Stor

NUR ATHIRAH BINTI ISMAIL

...
Jawatan
Penolong Pegawai Tadbir
No. Telefon
03-8885 1883
E-mel
athirah.ismail@mdi.gov.my

Norelyza binti Ahmad Zuki

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1914
E-mel
norelyza.zuki@mdi.gov.my

SAHARA BINTI BAKAR

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1965
E-mel
sahara.bakar@mdi.gov.my

Seksyen Pengurusan Kewangan Dan Perolehan

NURUL ASMA BINTI MOHAMAD

...
Jawatan
Akauntan
No. Telefon
038-885 1327
E-mel
asma.mohamad@mdi.gov.my

Unit Perolehan

MOHD ZAIDI BIN DAUD

...
Jawatan
Penolong Pegawai Tadbir Kanan
No. Telefon
03-8885 1259
E-mel
zaidi.daud@mdi.gov.my

Wan Musnita Binti Wan Mustapha

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (Kew)
No. Telefon
03-8885 1258
E-mel
musnita.mustapha@mdi.gov.my

Saiful Akmar Hisham bin Dahalan

...
Jawatan
Pembantu Tadbir P/O
No. Telefon
03-8885 1271
E-mel
saiful.dahalan@mdi.gov.my

NORAZLINDA BINTI MOHD YUSAK

...
Jawatan
Pembantu Tabdir (P/O)
No. Telefon
038-885 1266
E-mel
norazlinda.yusak@mdi.gov.my

NORLIZAWATI BINTI MOHD KANDAR

...
Jawatan
Pembantu Tabdir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1090
E-mel
norlizawati.kandar@mdi.gov.my

Unit Kewangan

Suriana Binti Ahmad

...
Jawatan
Pembantu Tadbir Kanan (Kew)
No. Telefon
03-8885 1297
E-mel
suriana.ahmad@mdi.gov.my

Ruzaimah binti Samsudin

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (Kew)
No. Telefon
03-8885 1272
E-mel
ruzaimah.samsudin@mdi.gov.my

NORAIDAH BINTI JEBOL

...
Jawatan
Penolong Akauntan
No. Telefon
03-8885 1371
E-mel
noraidah.jebol@mdi.gov.my

Norfazilah binti Mohd Noor

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (Kew )
No. Telefon
03-8885 1269
E-mel
norfazilah.noor@mdi.gov.my

Nor Fatasha binti Ya'cob

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (Kew )
No. Telefon
03-8885 1068
E-mel
fatasha.yacob@mdi.gov.my

Sazali Bin Suwandi

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1273
E-mel
sazali.suwandi@mdi.gov.my

Mohd Hafizul bin Abdul Hadi

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1306
E-mel
hafizul.hadi@mdi.gov.my

SITI NAZIHAH BINTI AZMAN

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1274
E-mel
nazihah.azman@mdi.gov.my

Siti Khadijah binti Mohd Ali

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1270
E-mel
khadijah.ali@mdi.gov.my