Jata Negara Jabatan Insolvensi Malaysia (MdI)

Direktori Jabatan Insolvensi Malaysia (MdI)

Direktori MdI

Bahagian Mahkamah

1

ASMA BINTI IBRAHIM

...
Jawatan
Pengarah Insolvensi
No. Telefon
038-885 1335
E-mel
asma.ibrahim@mdi.gov.my

HAFIZAH JOHOR BINTI ARIFF JOHOR

...
Jawatan
Timbalan Pengarah Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1336
E-mel
hafizah@mdi.gov.my

MOHD RAIMI BIN MOHD RAMLI

...
Jawatan
Penolong Kanan Pengarah Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1337
E-mel
raimi.ramli@mdi.gov.my
Gelaran Nama Jawatan No. Telefon Alamat Emel
Gelaran Nama Jawatan No. Telefon Alamat Emel
HAFIZAH JOHOR BINTI ARIFF JOHOR Timbalan Pengarah Insolvensi 03-8885 1336 hafizah@mdi.gov.my
MOHD RAIMI BIN MOHD RAMLI Penolong Kanan Pengarah Insolvensi 03-8885 1337 raimi.ramli@mdi.gov.my

Unit Rayuan (Mahkamah Persekutuan/ Mahkamah Rayuan)

Hazlinda S Binti Mohd Isa

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi Kanan I
No. Telefon
03-8885 1339
E-mel
hazlinda.isa@mdi.gov.my

Rafidah binti Mat Assan @ Hashim

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1956
E-mel
rafidah.assan@mdi.gov.my

Mohd Asni bin Mansor

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1954
E-mel
asni.mansor@mdi.gov.my

Unit Bicara (Mahkamah Tinggi)

Farawahida binti Abu Bakar

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi Kanan II
No. Telefon
03-8885 1017
E-mel
farawahida.abubakar@mdi.gov.my

Shaira Adika binti Hussaini

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1357
E-mel
shaira.hussaini@mdi.gov.my

Unit Dasar Dan Polisi

Kosong

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi Kanan II
No. Telefon
[ KOSONG ]
E-mel
[ KOSONG ]

Fatin Farah Izzati binti Masaat

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1121
E-mel
izzati.masaat@mdi.gov.my

Unit Pentadbiran

Nor Nabilla binti Zakari

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1341
E-mel
nabilla.zakari@mdi.gov.my

AMIRAH AZWA BINTI AZRI SHAFIQ THINAGARAN

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1362
E-mel
amirah.shafiq@mdi.gov.my

Azizah Binti Ibrahim

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1393
E-mel
azizah.ibrahim@mdi.gov.my

Bakhari bin Abu

...
Jawatan
Pembantu Operasi
No. Telefon
03-8885 1086
E-mel
bakhari.abu@mdi.gov.my

ERYZIKRI MUHAMMAD BIN MOHAMMAD SALLEH

...
Jawatan
Penghantar Notis
No. Telefon
03-8885 1362
E-mel
eryzikri.salleh@mdi.gov.my

Unit Pendakwaan

Kosong

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1121
E-mel
[ KOSONG ]