Jata Negara Jabatan Insolvensi Malaysia (MdI)

Direktori Jabatan Insolvensi Malaysia (MdI)

Direktori MdI

Bahagian Kebankrapan

1

Siti Noor Mazlifah binti Mokhtar

...
Jawatan
Pengarah Insolvensi
No. Telefon
038-885 1328
E-mel
mazlifah.mokhtar@mdi.gov.my

FATIN AZIMAH BINTI ABDUL AZIZ

...
Jawatan
Penolong Kanan Pengarah Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1940
E-mel
fatinazimah@mdi.gov.my

NURSYUHADA HUSNA BINTI SULAIMAN

...
Jawatan
Penolong Pengarah Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1334
E-mel
nursyuhada.sulaiman@mdi.gov.my

Zarina Binti Alias

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi Utama
No. Telefon
03-8885 1361
E-mel
zarina.alias@mdi.gov.my
Gelaran Nama Jawatan No. Telefon Alamat Emel
Gelaran Nama Jawatan No. Telefon Alamat Emel
FATIN AZIMAH BINTI ABDUL AZIZ Penolong Kanan Pengarah Insolvensi 03-8885 1940 fatinazimah@mdi.gov.my
NURSYUHADA HUSNA BINTI SULAIMAN Penolong Pengarah Insolvensi 03-8885 1334 nursyuhada.sulaiman@mdi.gov.my
Zarina Binti Alias Pegawai Insolvensi Utama 03-8885 1361 zarina.alias@mdi.gov.my

Unit Pelepasan (S.33A/S.33C)

Deddy Iskandar bin Ahmad Mizan

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi Kanan I
No. Telefon
03-8885 1938
E-mel
iskandar.ahmad@mdi.gov.my

Mohd Shukri Aliff bin Alwi

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi Kanan II
No. Telefon
03-8885 1880
E-mel
mshukri.alwi@mdi.gov.my

Nurul Hidayah binti Suleiman

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi Kanan II
No. Telefon
03-8885 1324
E-mel
hidayah.suleiman@mdi.gov.my

Sherliza Binti Yakob

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1935
E-mel
sherliza.yakob@mdi.gov.my

Siti Asma Yon binti Abdul Majid

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1383
E-mel
sitiasma.abdmajid@mdi.gov.my

Siti Izawati binti Abu Hassan

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1332
E-mel
izawati.hassan@mdi.gov.my

Rohamiza Faizati Binti Noordin

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1885
E-mel
rohamiza.noordin@mdi.gov.my

Nur Anis binti Mohamad Roslee

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1338
E-mel
nuranis.roslee@mdi.gov.my

Umar bin Zolkifli

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1322
E-mel
umar.zolkifli@mdi.gov.my

Suhaizan binti Omar

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1937
E-mel
suhaizan.omar@mdi.gov.my

Nurafni binti Mat Zamil

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1944
E-mel
nurafni.zamil@mdi.gov.my

Nooramyrajawati Binti Mohd Azmi

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1941
E-mel
nooramyrajawati.azmi@mdi.gov.my

Juliadamayanti binti Ibrahim

...
Jawatan
Pembantu Tabdir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1030
E-mel
julia.ibrahim@mdi.gov.my

Siti Saleha binti Arshad Isaac

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1882
E-mel
saleha.arshad@mdi.gov.my

FARISHA NAQIYAH BINTI KAMARUL ARIFIN

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
038-885 1247
E-mel
farisha.arifin@mdi.gov.my

Unit Pemantauan Operasi Penyelidikan dan Statistik

Priscilla Ulau Deng

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi Kanan I
No. Telefon
03-8885 1323
E-mel
priscilla.deng@mdi.gov.my

Hartini Binti Mohd.Shariff

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi Kanan II
No. Telefon
03-8885 1333
E-mel
hartini.shariff@mdi.gov.my

Sulosana Devi a/p Mookiah @ Pichaimuthu

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi Kanan II
No. Telefon
038-885 1325
E-mel
sulosana.mookiah@mdi.gov.my

Salmah binti Ahmid

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1077
E-mel
salmah.ahmid@mdi.gov.my

Siti Khadijah binti Mohamed Samsudin

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1936
E-mel
khadijah.samsudin@mdi.gov.my

Siti Nor Farizan binti Ab Aziz

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1942
E-mel
farizan.aziz@mdi.gov.my

Siti Shaliwana Binti Abdullah

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1939
E-mel
wana.abdullah@mdi.gov.my

Nabilah binti Omar

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
038-885 1026
E-mel
nabilah.omar@mdi.gov.my

Nurul Idzah Binti Mohd Yusof

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1039
E-mel
idzah.yusof@mdi.gov.my

Nurul Izzati Binti Zamri

...
Jawatan
Pembantu Tabdir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1197
E-mel
izzati.zamri@mdi.gov.my

Unit Pentadbiran

Asiah Binti Siamon

...
Jawatan
Ketua Pembantu Tadbir
No. Telefon
03-8885 1328
E-mel
asiah.siamon@mdi.gov.my

NOOR EZAWATI BINTI MD JOHAN

...
Jawatan
Pembantu Tabdir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1321
E-mel
ezawati.johan@mdi.gov.my

Mohd Asri bin Pilus

...
Jawatan
Penghantar Notis
No. Telefon
03-8885 1351
E-mel
asri.pilus@mdi.gov.my

Md Wazizi bin Md Eusoff

...
Jawatan
Pembantu Operasi
No. Telefon
03-8885 1086
E-mel
wazizi.eusoff@mdi.gov.my