Jata Negara Jabatan Insolvensi Malaysia (MdI)

Direktori Jabatan Insolvensi Malaysia (MdI)

Direktori MdI

Bahagian Dasar Dan Perundangan

AZNIZA BINTI MOHD ALI

...
Jawatan
Pengarah Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1310
E-mel
azniza.ali@mdi.gov.my

Kosong

...
Jawatan
Penolong Pengarah Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1987
E-mel
[ KOSONG ]

Nur Farah Fisya binti Sarmin

...
Jawatan
Penolong Pengarah Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1943
E-mel
farah.sarmin@mdi.gov.my

Nurul Nabilah binti Abdul Kadar

...
Jawatan
Penolong Pengarah Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1312
E-mel
nabilah.kadar@mdi.gov.my
Gelaran Nama Jawatan No. Telefon Alamat Emel
Gelaran Nama Jawatan No. Telefon Alamat Emel
Kosong Penolong Pengarah Insolvensi 03-8885 1987 [ KOSONG ]
Nur Farah Fisya binti Sarmin Penolong Pengarah Insolvensi 03-8885 1943 farah.sarmin@mdi.gov.my
Nurul Nabilah binti Abdul Kadar Penolong Pengarah Insolvensi 03-8885 1312 nabilah.kadar@mdi.gov.my

Unit Pentadbiran

Nurul Ain binti Redzuan

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1109
E-mel
nurul.redzuan@mdi.gov.my

Hamsa bin M. Tahir

...
Jawatan
Pembantu Operasi (P/O)
No. Telefon
[ KOSONG ]
E-mel
hamsa.tahir@mdi.gov.my

Unit Dasar Dan Perancangan Strategik

Nuriah binti Minim

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi Kanan I
No. Telefon
03-8885 1994
E-mel
nuriah.minim@mdi.gov.my

ZUHAIRAH BINTI ZAINUDDIN

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1277
E-mel
zuhairah.zainuddin@mdi.gov.my

Norhazura Binti Mohamed Noah

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1825
E-mel
norhazura.noah@mdi.gov.my

Farid Ashakir bin Ahmad Murad

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1018
E-mel
farid.murad@mdi.gov.my

Unit Kajian dan Perundangan

Naaimah binti Osman

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi Kanan I
No. Telefon
03-8885 1848
E-mel
naaimah.osman@mdi.gov.my

Siti Sharol Bariah Binti Zainal Abidin

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-8885 1394
E-mel
sharol.zainalabidin@mdi.gov.my

Nitihawati Binti Mohamed Idris

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-8885 1948
E-mel
nitihawati.idris@mdi.gov.my