Please wait...

Unit Kebankrapan

SYARIFAH SYIFA BINTI SYED BAHAROM

Jawatan

Penolong Kanan Pengarah Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2364

Emel

syifa.baharom@mdi.gov.my

Rozaida binti Othman

Jawatan

Pegawai Insolvensi Kanan I

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2322

Emel

rozaida.othman@mdi.gov.my

Shamsimar Binti Mohd Hidir

Jawatan

Pegawai Insolvensi Kanan I

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2320

Emel

shamsimar.hidir@mdi.gov.my

Gelaran Nama Jawatan No. Telefon Alamat Emel
Gelaran Nama Jawatan No. Telefon Alamat Emel
Rozaida binti Othman Pegawai Insolvensi Kanan I 03-2618 3000 samb. 2322 rozaida.othman@mdi.gov.my
Shamsimar Binti Mohd Hidir Pegawai Insolvensi Kanan I 03-2618 3000 samb. 2320 shamsimar.hidir@mdi.gov.my

Seksyen Proses

Zuhaida binti Mohamed Zakaria

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2315

Emel

zuhaida.zakaria@mdi.gov.my

Juita Binti Jalal Abidin

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2314

Emel

juita.jalal@mdi.gov.my

Wahetzatul Farlin Binti Wahizan

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2314

Emel

wahetzatul.wahizan@mdi.gov.my

Norfizan Binti Othman

Jawatan

Pembantu Tadbir (P/O)

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2316

Emel

norfizan.othman@mdi.gov.my

Sherylia Binti Masri

Jawatan

Pembantu Tadbir (P/O)

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2332

Emel

sherylia.masri@mdi.gov.my

Seksyen Pentadbiran/Operasi

Azlina Binti Ismail

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2338

Emel

azlina.ismail@mdi.gov.my

Zahrina binti Hamild

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2336

Emel

zahrina.hamild@mdi.gov.my

FADZILAH BINTI SALIM

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2335

Emel

fadzilah.salim@mdi.gov.my

Mohammad Syahiran bin Annuar

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2333

Emel

syahiran.annuar@mdi.gov.my

Siti Norhafizah binti Mohd Nasir

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2340

Emel

norhafizah.mnasir@mdi.gov.my

Muhamad Hafiz Bin Mohd seth

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2334

Emel

hafiz.seth@mdi.gov.my

Nurul Izzati Binti Setaffa

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2327

Emel

izzati.setaffa@mdi.gov.my

[ KOSONG ]

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2313

Emel

[ KOSONG ]

[ KOSONG ]

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000

Emel

[ KOSONG ]

Nornani Binti Mohd Nor

Jawatan

Pembantu Tadbir (P/O)

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2339

Emel

nornani.nor@mdi.gov.my

Wan Mohd Feroz Bin Ab Aziz

Jawatan

Pembantu Tadbir (P/O)

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2309

Emel

feroz.aziz@mdi.gov.my

Hirma Binti Rahim Pitah

Jawatan

Pegawai Khidmat Pelanggan

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2306

Emel

hirma.rahim@mdi.gov.my

Azizul Hassan bin Mohamed Azhari

Jawatan

Penghantar Notis

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2307

Emel

azizul.mohamed@mdi.gov.my

Seksyen Temukenal

[ KOSONG ]

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2328

Emel

[ KOSONG ]

Sharidah binti Susudin

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2330

Emel

sharidah.susudin@mdi.gov.my

Mohd Azwan bin Zulkifli

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2329

Emel

azwan.zulkifli@mdi.gov.my

Nabeel Syafiq bin Amran

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2326

Emel

syafiq.amran@mdi.gov.my

Seksyen Dividen dan POD

Siti Izawati binti Abu Hassan

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2359

Emel

izawati.hassan@mdi.gov.my

Norizan binti Omar

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2345

Emel

norizan.omar@mdi.gov.my

Rozana binti Ramly

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2344

Emel

rozana.ramly@mdi.gov.my

Rohamiza Faizati Binti Noordin

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2350

Emel

rohamiza.noordin@mdi.gov.my

Faris bin Mamat

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2352

Emel

faris.mamat@mdi.gov.my

Nur Hazrin binti Arshad

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

032-618 3000 samb. 2356

Emel

nurhazrin.arshad@mdi.gov.my

Joan Anita Jupitol

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2333

Emel

joan.jupitol@mdi.gov.my

Latifah binti Abdul Malik

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2347

Emel

latifah.abdmalik@mdi.gov.my

An Nur Hidayah binti Anuwarkifli

Jawatan

Pembantu Tadbir (P/O)

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2339

Emel

hidayah.anuwarkifli@mdi.gov.my

MOHAMAD FARID BIN ALIM

Jawatan

Pembantu Operasi

No. Telefon

03-2618 3000

Emel

farid.alim@mdi.gov.my

Seksyen JKP

Mazlindawati Izlin binti Omar

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2355

Emel

mazlindawati.omar@mdi.gov.my

Sharifah Marina binti Sayeid Din

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2358

Emel

sharifah.din@mdi.gov.my

Zulmazlinawati binti Hussin

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2360

Emel

zulmazlinawati.hussin@mdi.gov.my

Nurul Atikah binti Razali

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2367

Emel

atikah.razali@mdi.gov.my

Caroline Wong Siew Siang

Jawatan

Pembantu Tadbir (P/O)

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2358

Emel

caroline.siew@mdi.gov.my

[ KOSONG ]

Jawatan

Pembantu Tadbir (P/O)

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2349

Emel

[ KOSONG ]

Nur Elieea Diyana binti Abd Lilah

Jawatan

Pembantu Tadbir (P/O)

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2359

Emel

diyana.lilah@mdi.gov.my

Seksyen Penghasilan Aset

Siti Asma Yon binti Abdul Majid

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2342

Emel

sitiasma.abdmajid@mdi.gov.my

Afiah Nasuha Binti Md Isa

Jawatan

Pegawai Insolvensi

No. Telefon

03-2618 3000 samb. 2343

Emel

afiah.isa@mdi.gov.my