Jata Negara Jabatan Insolvensi Malaysia (MdI)

Direktori Jabatan Insolvensi Malaysia (MdI)

Direktori MdI

Unit Kebankrapan

WAN NURUL AMALINA BINTI ABU HANIFAH

...
Jawatan
Penolong Kanan Pengarah Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2364
E-mel
amalina.hanifah@mdi.gov.my

Gisela Anak Mathew Mattius

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi Kanan I
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2322
E-mel
gisela.matthew@mdi.gov.my

Shamsimar Binti Mohd Hidir

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi Kanan I
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2320
E-mel
shamsimar.hidir@mdi.gov.my
Gelaran Nama Jawatan No. Telefon Alamat Emel
Gelaran Nama Jawatan No. Telefon Alamat Emel
Gisela Anak Mathew Mattius Pegawai Insolvensi Kanan I 03-2618 3000 samb. 2322 gisela.matthew@mdi.gov.my
Shamsimar Binti Mohd Hidir Pegawai Insolvensi Kanan I 03-2618 3000 samb. 2320 shamsimar.hidir@mdi.gov.my

Seksyen Proses

Zuhaida binti Mohamed Zakaria

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2315
E-mel
zuhaida.zakaria@mdi.gov.my

Juita Binti Jalal Abidin

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2314
E-mel
juita.jalal@mdi.gov.my

Wahetzatul Farlin Binti Wahizan

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2314
E-mel
wahetzatul.wahizan@mdi.gov.my

Norfizan Binti Othman

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2316
E-mel
norfizan.othman@mdi.gov.my

Sherylia Binti Masri

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2332
E-mel
sherylia.masri@mdi.gov.my

Seksyen Pentadbiran/Operasi

Azlina Binti Ismail

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2338
E-mel
azlina.ismail@mdi.gov.my

Zahrina binti Hamild

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2336
E-mel
zahrina.hamild@mdi.gov.my

FADZILLAH BINTI SALIM

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2335
E-mel
fadzillah.salim@mdi.gov.my

Mohammad Syahiran bin Annuar

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2333
E-mel
syahiran.annuar@mdi.gov.my

Sharifah Marina binti Sayeid Din

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2340
E-mel
sharifah.din@mdi.gov.my

Muhamad Hafiz Bin Mohd seth

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2334
E-mel
hafiz.seth@mdi.gov.my

Nurul Izzati Binti Setaffa

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2327
E-mel
izzati.setaffa@mdi.gov.my

[ KOSONG ]

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2313
E-mel
[ KOSONG ]

[ KOSONG ]

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000
E-mel
[ KOSONG ]

Nornani Binti Mohd Nor

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2339
E-mel
nornani.nor@mdi.gov.my

Wan Mohd Feroz Bin Ab Aziz

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2309
E-mel
feroz.aziz@mdi.gov.my

Hirma Binti Rahim Pitah

...
Jawatan
Pegawai Khidmat Pelanggan
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2306
E-mel
hirma.rahim@mdi.gov.my

Azizul Hassan bin Mohamed Azhari

...
Jawatan
Penghantar Notis
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2307
E-mel
azizul.mohamed@mdi.gov.my

Seksyen Temukenal

[ KOSONG ]

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2328
E-mel
[ KOSONG ]

Sharidah binti Susudin

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2330
E-mel
sharidah.susudin@mdi.gov.my

Mohd Azwan bin Zulkifli

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2329
E-mel
azwan.zulkifli@mdi.gov.my

Nabeel Syafiq bin Amran

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2326
E-mel
syafiq.amran@mdi.gov.my

Seksyen Dividen dan POD

Siti Izawati binti Abu Hassan

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2359
E-mel
izawati.hassan@mdi.gov.my

[ KOSONG ]

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2345
E-mel
[ KOSONG ]

Rozana binti Ramly

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2344
E-mel
rozana.ramly@mdi.gov.my

Rohamiza Faizati Binti Noordin

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2350
E-mel
rohamiza.noordin@mdi.gov.my

Faris bin Mamat

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2352
E-mel
faris.mamat@mdi.gov.my

Fandi bin Abdul Aziz

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
032-618 3000 samb. 2356
E-mel
fandi.aziz@mdi.gov.my

Joan Anita Jupitol

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2333
E-mel
joan.jupitol@mdi.gov.my

Latifah binti Abdul Malik

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2347
E-mel
latifah.abdmalik@mdi.gov.my

An Nur Hidayah binti Anuwarkifli

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2339
E-mel
hidayah.anuwarkifli@mdi.gov.my

[ KOSONG ]

...
Jawatan
Pembantu Operasi
No. Telefon
03-2618 3000
E-mel
[ KOSONG ]

Seksyen JKP

Azfarida binti Othman

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2355
E-mel
azfarida.osman@mdi.gov.my

Siti Norhafizah binti Mohd Nasir

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2358
E-mel
norhafizah.mnasir@mdi.gov.my

Zulmazlinawati binti Hussin

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2360
E-mel
zulmazlinawati.hussin@mdi.gov.my

Nurul Atikah binti Razali

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2367
E-mel
atikah.razali@mdi.gov.my

Nur Elieea Diyana binti Abd Lilah

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2359
E-mel
diyana.lilah@mdi.gov.my

Tiruvarasu a/l Muniandy

...
Jawatan
Pembantu Tabdir (P/O)
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2357
E-mel
tiruvarasu.muniandy@insolvensi.gov.my

Seksyen Penghasilan Aset

Siti Asma Yon binti Abdul Majid

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2342
E-mel
sitiasma.abdmajid@mdi.gov.my

Afiah Nasuha Binti Md Isa

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
03-2618 3000 samb. 2343
E-mel
afiah.isa@mdi.gov.my