Jata Negara Jabatan Insolvensi Malaysia (MdI)

Direktori Jabatan Insolvensi Malaysia (MdI)

Direktori MdI

Unit Kebankrapan

Intan Nurbaiduri binti Zainuddin

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi Kanan II
No. Telefon
06-7638 516
E-mel
nurbaiduri.zainuddin@mdi.gov.my

MUHAMMAD FAUZAN BIN ABDUL RAHMAN

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
06-7638 516
E-mel
fauzan.rahman@mdi.gov.my

Siti Nazra binti Mohd Zahir

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
06-7638 516
E-mel
nazra.zahir@mdi.gov.my

Nurul Khairunnisa binti Mohd Yazid

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
06-7638 516
E-mel
nurul.yazid@mdi.gov.my

Nor Ain binti Amir Jundi

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
06-7638 516
E-mel
ain.amir@mdi.gov.my

NURIN ATIKAH BINTI ADUL HADI

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
06-7638 516
E-mel
nurin.hadi@mdi.gov.my

Rosmawati binti Abdul Ghani

...
Jawatan
Pegawai Insolvensi
No. Telefon
06-7638 516
E-mel
rosmawati.ghani@mdi.gov.my

Hasryiana binti Jamari

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
06-7638 516
E-mel
hasryiana.jamari@mdi.gov.my

NURSALIZA BINTI SAAD

...
Jawatan
Pembantu Tabdir (P/O)
No. Telefon
06-7638 516
E-mel
nursazila.saad@mdi.gov.my

Mazreen binti Mohamad Kamal

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
06-7638 516
E-mel
mazreen.kamal@mdi.gov.my

Nurul Idayu binti Razali

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
06-7638 516
E-mel
idayu.razali@mdi.gov.my

Siti Nurain binti Mat Amin

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
06-7638 516
E-mel
nurain.amin@mdi.gov.my
Gelaran Nama Jawatan No. Telefon Alamat Emel
Gelaran Nama Jawatan No. Telefon Alamat Emel
MUHAMMAD FAUZAN BIN ABDUL RAHMAN Pegawai Insolvensi 06-7638 516 fauzan.rahman@mdi.gov.my
Siti Nazra binti Mohd Zahir Pegawai Insolvensi 06-7638 516 nazra.zahir@mdi.gov.my
Nurul Khairunnisa binti Mohd Yazid Pegawai Insolvensi 06-7638 516 nurul.yazid@mdi.gov.my
Nor Ain binti Amir Jundi Pegawai Insolvensi 06-7638 516 ain.amir@mdi.gov.my
NURIN ATIKAH BINTI ADUL HADI Pegawai Insolvensi 06-7638 516 nurin.hadi@mdi.gov.my
Rosmawati binti Abdul Ghani Pegawai Insolvensi 06-7638 516 rosmawati.ghani@mdi.gov.my
Hasryiana binti Jamari Pembantu Tadbir (P/O) 06-7638 516 hasryiana.jamari@mdi.gov.my
NURSALIZA BINTI SAAD Pembantu Tabdir (P/O) 06-7638 516 nursazila.saad@mdi.gov.my
Mazreen binti Mohamad Kamal Pembantu Tadbir (P/O) 06-7638 516 mazreen.kamal@mdi.gov.my
Nurul Idayu binti Razali Pembantu Tadbir (P/O) 06-7638 516 idayu.razali@mdi.gov.my
Siti Nurain binti Mat Amin Pembantu Tadbir (P/O) 06-7638 516 nurain.amin@mdi.gov.my