Jata Negara Jabatan Insolvensi Malaysia (MdI)

Direktori Jabatan Insolvensi Malaysia (MdI)

Direktori MdI

Unit Pentadbiran

NURNADIAHANI BINTI MOHD IDERIS

...
Jawatan
Pengarah Insolvensi Negeri
No. Telefon
06-7631 718
E-mel
nurnadiahani.ideris@mdi.gov.my

Hanizal binti Mohd Yusof

...
Jawatan
Ketua Pembantu Tadbir
No. Telefon
06-7631 657
E-mel
hanizal.yusof@mdi.gov.my

Kavineswary a/p R Yohanantan

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
06-7638 516
E-mel
kavineswary.yohanantan@mdi.gov.my

Shahlin Erdayu binti Zainal

...
Jawatan
Pembantu Tadbir (P/O)
No. Telefon
06-7638 516
E-mel
shahlin.zainal@mdi.gov.my

Abu Ubaidah bin Md Yusof

...
Jawatan
Pembantu Operasi
No. Telefon
06-7638 516
E-mel
ubaidah.yusof@mdi.gov.my

Mohamad Iza bin Mustapa

...
Jawatan
Pembantu Operasi
No. Telefon
06-7638 516
E-mel
iza.mustapa@mdi.gov.my

Rosli bin Shahriman

...
Jawatan
Pembantu Operasi
No. Telefon
06-7638 516
E-mel
rosli.shahriman@mdi.gov.my

Mozafri bin Mohtar

...
Jawatan
Pembantu Operasi
No. Telefon
06-7638 516
E-mel
mozafri.mohtar@mdi.gov.my
Gelaran Nama Jawatan No. Telefon Alamat Emel
Gelaran Nama Jawatan No. Telefon Alamat Emel
Hanizal binti Mohd Yusof Ketua Pembantu Tadbir 06-7631 657 hanizal.yusof@mdi.gov.my
Kavineswary a/p R Yohanantan Pembantu Tadbir (P/O) 06-7638 516 kavineswary.yohanantan@mdi.gov.my
Shahlin Erdayu binti Zainal Pembantu Tadbir (P/O) 06-7638 516 shahlin.zainal@mdi.gov.my
Abu Ubaidah bin Md Yusof Pembantu Operasi 06-7638 516 ubaidah.yusof@mdi.gov.my
Mohamad Iza bin Mustapa Pembantu Operasi 06-7638 516 iza.mustapa@mdi.gov.my
Rosli bin Shahriman Pembantu Operasi 06-7638 516 rosli.shahriman@mdi.gov.my
Mozafri bin Mohtar Pembantu Operasi 06-7638 516 mozafri.mohtar@mdi.gov.my